Открыть меню

Сходи та діти: правила для батьків

В будинку, де є діти, пріоритетним завданням батьків стає безпека маленьких пустунів. Встановлюються потайні електричні розетки, ножі і запальнички ховаються в недоступні місця, на віконні замки навішуються блокувальні пристрої, адже малюки можуть за хвилину опинитися будь-де!

А як же бути зі сходами? Щоб убезпечити дітей від можливих травм, потрібно подумати про це, вже плануючи розміщення майбутньої драбини. Майстри Авангард Майстер нагадують основні правила, які необхідно знати.

Обирайте максимально безпечну конструкцію сходів. Вона може бути гвинтова, пряма і поворотна. Гвинтові сходи дуже небезпечні, тому що щаблі мають завужену з внутрішнього боку форму і на них легко оступитися. Краще не вибирати такий ризикований варіант для дому, де бувають діти.

Прямі сходи теж не кращий вихід. Якщо немає можливості робити поворот, потрібно передбачити площадку посередині маршу для того, щоб при падінні дитина зупинилася.
Драбина з поворотом – оптимальне рішення. Він розділяє сходи на окремі сегменти і робить неможливим падіння з висоти другого поверху.

Перила повинні бути не менше 100 см в висоту, щоб дитина не могла випадково перехилитися, виглядаючи щось внизу. Відстань між балясинами чи стійками перил повинна становити 0,8 м, щоб дитяча голівка не застрягла ні в якому випадку.

Коли дитина біжить наверх, ніжка легко сковзне між щаблями, а це може призвести до травми. Тому краще, щоб сходи були маршеві і простір між сходинками був закритий.
Особлива тема – слизьке покриття. Зазвичай дерев’яні сходи покривають лаком, а він дуже слизький. Навіть дорослий може легко впасти, особливо після миття підлоги, або обробки дерева засобами захисту, які містять віск.

Є декілька рекомендацій, як зменшити потенційний ризик – покрити сходи ковроліном, закріпивши його гіпер-рейками; штучно зістарити поверхню — зробити текстурне покриття замість гладкого; наклеїти на край щаблів гумову стрічку. Діти люблять все пробувати «на зуб» — тож прослідкуйте, щоб всі матеріали були екологічно безпечні, нетоксичні і гіпоалергенні.

Встановіть додаткові «дитячі» перила на висоті, яка зручна для маленьких мешканців. Це допоможе їм впевнено почуватися, підіймаючись на горішні поверхи, а особливо, спускаючись.

Чудова ідея — альтернативний спуск у формі дитячої гірки, поруч з основним.Таке ноу-хау безсумнівно сподобається всім мешканцям оселі.
Спеціальна декоративна хвіртка заблокує дітям доступ до сходів в той час, коли це необхідно для Вас.

Прийміть до уваги ці нескладні правила і сходи у Вашому домі будуть не тільки естетично привабливими, але й безпечними для дітей і стануть їх улюбленим місцем для ігор і пустощів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Правообладателям

© 2020 Блог стилиста · Копирование материалов сайта без разрешения запрещено